Все буде Україна!

Як оформити вітальню?

19.01.2022
Як оформити вітальню?

Можна сміливо сказати, що вітальня це найголовніша кімната в будинку. Саме тут ми проводимо значну частину дня, а також приймаємо гостей.

Вітальня, важливий простір, де може відпочити сім'я. Однак іноді вона змінює свою долю, стаючи спальнею, їдальнею, а останнім часом все частіше та частіше кабінетом. Як оформити вітальню у певному стилі, наповнену модними меблями та аксесуарами?

Обідній стіл у вітальні, часте та зручне рішення. Однак, щоб приміщення не втратило своєї функціональності, поставте стіл у таке місце, щоб він не заважав спілкуванню. Залиште близько 70 см вільного простору навколо нього (тоді ви зможете спокійно ходити, навіть якщо поруч хтось сидить). У вітальні, що виходять на кухню, цей предмет меблів добре виглядає на межі обох кімнат.

Найпростішим рішенням для створення спальні у вітальні є покупка дивану з функцією сну. При виборі дивана варто придивитися до механізму розкладання та поверхні матраца. Практичні дивани для вітальні, на 2-3 посадочні місця, що розкладаються та мають ящик для білизни. Зверніть увагу на його розміри в розкладеному стані, він не повинен перешкоджати переміщенню кімнатою.

Дедалі більше людей працюють  удома. На жаль, у нас рідко можна оформити окреме приміщення під кабінет. У такій ситуації розумно організувати кабінет у вітальні. Звичайно, ви можете використовувати стіл, але якщо ви працюєте по 8 годин на день, вам знадобиться спеціальне місце для роботи.

Організуйте цей простір відповідно до своїх потреб. Якщо ви використовуєте тільки ноутбук, вам не потрібен великий стіл, якщо ви працюєте з великою кількістю документів, вам знадобиться не тільки письмовий стіл з більшою стільницею та шафою, а й полиці для папок. Їх можна сховати за розсувними дверима, тоді ви легко приховаєте офісний характер приміщення після роботи.

Якщо ваша вітальня не має достатнього простору, то можна візуально його збільшити, використовуючи світлі відтінки та мінімум меблів. Журнальний столик завжди знайде своє застосування у вітальні. Для сучасної вітальні варто підбирати функціональні меблі, щоб не захаращувати простір.

Прочитало : 106 відвідувачів
Хіти
Новинки