Як підібрати стільці до столу?

21.12.2020
Як підібрати стільці до столу?

Вибір стільців,  зовсім не так простий, як може здатися. Коли ми купуємо в комплекті стіл і стільці, у нас є впевненість, що все добре підібрано.  Якщо ми окремо купили стіл, підбираючи до нього стільці, слід звернути насамперед, увагу на те, щоб висота стільниці підходила до висоти сидіння. Помилкою є вибір занадто широких стільців до столу, звичайно, необхідно враховувати і естетичні міркування.

Якщо у невеликій кухні ми ставимо стіл, то рекомендуємо підібрати до нього складні стільці або табуретки. Багато моделей виглядає так ефектно, що можуть стати відмінним доповненням як класичного, так і сучасного інтер'єру кухні. Крім того, не будуть займати багато місця.

Дуже популярні столи деревяні розкладні, але які стільці до них підібрати? Звичайно, повинні гармоніювати з характером всього приміщення. Для класичних інтер'єрів ідеально підійдуть стільці з оббивкою з тканини або шкіри. У більш сучасних інтер'єрах добре будуть виглядати кольорові дерев'яні стільці або пластикові. Комплект може доповнювати крім того, кілька складних стільців, які знадобляться, коли ми приймаємо гостей.

Стільці до столу у вітальні повинні бути не тільки зручні і практичні. Вони також можуть представляти собою виразний декор приміщення, звичайно, класичні стільці також підходять ідеально, особливо, якщо вам подобаються елегантні і позачасові рішення. Для скляних столів, добре будуть виглядати стільці пластикові або з металевими елементами. Варто пам'ятати про те, щоб все було стилістично послідовним з інтер'єром вітальні, але ви можете дозволити собі трохи експериментів. Масивні дерев'яні стільці з підлокітниками будуть добре виглядати в просторій вітальні, але не в малогабаритній кухні. Овальні та круглі столи теж краще виглядають у великих приміщеннях, не на кожній кухні можна розташувати такий стіл.

Прочитало : 257 відвідувачів
Хіти
Новинки