Як підібрати стільці до столу

Як підібрати стільці до столу

Стіл є найважливішим елементом будь-якої їдальні, але його використання було б дуже непрактичним, без комплекту стільців, на які можна сісти для загального прийому їжі. Щоб забезпечити комплект меблів, який ідеально підходить для їдальні, ви можете вибрати  готовий набір, тим не менш, таке рішення все рідше і рідше вибирається любителями незвичайних дизайнів інтер'єру.

Чому так відбувається? Комплекти меблів мають один дуже великий недолік, що не мають жодного елементу, який би їх виділяв, значно кращим варіантом буде стіл з привабливою колекцією добре підібраних стільців. Стильні стільці повинні поєднуватися з інтер'єром кухні.

 Сучасна їдальня може мати безліч форм і кольорів, сучасні стилі оформлення інтер'єру є сильно ліберальні і відкриті на багато рішень. Сучасні стільці  для їдальні та вітальні, як правило, мають дуже прості форми. Їх універсальна форма дозволяє створити комплект, який буде виділятися палітрою форм і кольорів.

 Дуже цікавою процедурою може бути інвестиція в комплект стільців, які будуть мати спільний знаменник, але кожне з них буде відмінною особливістю. Сучасні тенденції йдуть у двох напрямках і пропонують  вам придбати стільці з оббивкою в подібній формі, або стільці в одному кольорі, але зовсім різних форм.

Згаданий раніше "спільний знаменник" гарантує, що в залі запанує естетичний хаос, але  буде інтригуючим для будь-якого спостерігача. У поєднанні зі стільцями з пластику або хромованої сталі такі меблі стануть основою кухні в стилі хай-тек, лофт або мінімалізм. Не купуйте стільці шириною менше 50 см, так як вони не будуть достатньо широкими, щоб сидіти зручно. Вибирайте моделі з похилою спинкою, яка повторює природний вигин спини.

 

-----
Створено 30.11.2020
Всі статті