Все буде Україна!

Як правильно вибрати пуф

10.06.2022
Як правильно вибрати пуф

Пуф цінується за функціональність. Він займає мало місця, маленькі, низькі, без спинки та підлокітників, завдяки чому легко знайдуться у будь-якому приміщенні. Пуф зможе перетворити вітальню на комфортне і затишне приміщення, ставши функціональним його доповненням.

Так, цей виріб може стати додатковим ящиком для зберігання речей, перетворитися на журнальний столик або використовуватися як ще одне місце розташування гостей. У більшості випадків, пуф розміщують у передпокої або спальні, але він також зможе чудово доповнити інші кімнати. Пуфи для вітальні можна розглядати не тільки як зручне сидіння, вони також ідеально підходять як підставка для ніг.

Пуфи для вітальні, це практична форма сидіння, яка також стане оригінальною прикрасою, що надає модний колорит, вносячи цікавий акцент в інтер'єр. Вони бувають різних кольорів, розмірів та форм. Найбільш зручним типом є пуфи з м'якою оббивкою. Яскраві кольори, використовують  для додавання барвистого акценту в більш приглушені інтер'єри. Вибір оббивного матеріалу залежить від індивідуальних бажань та переваг покупця. Також має значення дизайн інтер'єру кімнати.

 Найбільш популярні квадратні пуфи, за ними слідують круглі та прямокутні пуфи з підставками для ніг і без них. Висоту зазвичай підганяють під розмір інших меблів, щоб користуватися було максимально зручно. Вибираючи пуф для вітальні, слід враховувати, як часто він змінюватиме своє місцезнаходження. Якщо його належить перенести зі спальні у вітальню, варто вибрати світлу модель, якщо  постійне місце, вітальня, то критерієм вибору повинен бути стиль приміщення.

Велюровий пуф чудово підійде для інтер'єрів, оформлених у стилі гламуру. У версії з м'якою оксамитовою оббивкою він створить затишну атмосферу. Трохи скромніший пуф з м'якою оббивкою, без блискучої фурнітури, підійде для сучасного інтер'єру. Найчастіше він оброблений твердою тканиною більш приглушених тонів. Дуже стильно виглядає оксамитовий пуф із диваном або кріслом.

Прочитало : 35 відвідувачів
Хіти
Новинки