Все буде Україна!

Як спроектувати та облаштувати гардеробну кімнату

03.04.2022
Як спроектувати та облаштувати гардеробну кімнату

Дуже важливий елемент, який слід враховувати при плануванні гардеробної кімнати, так це мінімальна площа приміщення. Дизайнери  пропонують виділити під цей простір щонайменше 4 м2. Крім того, для забезпечення комфортного проходу між двома протилежними шафами глибиною 60-70 см слід створити передпокій завширшки не менше 80 см.

Але коли ми хочемо, щоб гардеробна  дозволяла  не лише функціонально зберігати, а й зручно переодягатися, прохід має бути в районі 110-120 см. Також слід пам'ятати, що якщо в вбиральні немає вікна, необхідно подбати про вентиляцію приміщення. Для правильної циркуляції повітря встановимо всередині витяжний канал і вентиляційну решітку у двері.

При проектуванні вбиральні варто розрахувати, скільки місця нам дійсно потрібно для зібраного одягу, взуття та аксесуарів. Для цього слід провести інвентаризацію свого гардеробу, а потім розрахувати місце, необхідне  для зберігання такої кількості речей.

Складання всього одягу та аксесуарів та сортування їх за категоріями дозволить вам раціонально розставити шафи, полиці. Під час створення схеми розкладки варто враховувати, що ширина полиць для складання одягу має бути близько 60 см, висота 25-30 см, а глибина 35-30 см.

У свою чергу, заглиблення для підвішування одягу повинні бути глибиною близько 60-70 см, а їх висота залежить від типу одягу. На пальто та сукні слід відводити по висоті 155 см, на спідниці 100 см, на жакети та сорочки 90 см, на штани 110-130 см.

У високих шафах замість стандартних штанг рекомендуються пантографи. Завдяки зручній ручці ці рухливі вішалки можна опускати до рівня очей. Якщо в шафі зберігатиметься не лише одяг, а й взуття, низька тумба з відділеннями для взуття, яке буде розташовуватися під вішалками для одягу, також є ергономічною ідеєю гардеробу.

Прочитало : 82 відвідувачів
Хіти
Новинки