Як вибрати функціональну і практичну стільницю?

08.12.2020
Як вибрати функціональну і практичну стільницю?

Стільниця використовується на кухні найчастіше. Неодноразово з'являються з нею проблеми, тому що при покупці, як правило, приймається до уваги те, як вона виглядає, а не те, як довго буде служити. Таким чином, перш ніж зробити вибір, варто розібратися, що пропонує ринок, при цьому слід брати до уваги багато аспектів.

Виробники кухонних стільниць мають цікаві пропозиції, що дозволяють реалізувати навіть самі оригінальні ідеї дизайну. Слід пам'ятати про те, що серед широкого асортименту кожен вид стільниці буде мати плюси і мінуси.

Стільниці дерев'яні, на кухні набувають все більшої популярності, хоча здавалося б, що дерево не любить вологе  середовище. Ідеальним варіантом захисту дерев'яної стільниці є біо-просочення на основі натуральних рослинних масел і бджолиного воску, тобто масло-віск для дерева. Натуральні масла для дерева здатні зробити її поверхню стійкою до стандартних миючих засобів для кухні. Дерево, це благородний, екологічно чистий матеріал, який добре поєднується в будь-якому інтер'єрі.

Стільниця з каменю, є однією з найдорожчих кухонних стільниць, така стільниця надає неповторний характер кожної кухні. Камінь чудово поєднується з іншими матеріалами, його можна поєднувати з деревом, склом, металом, при цьому зберігається гармонія стилів. Це прекрасна інвестиція на довгі роки, так як камінь завжди модний і практично не руйнується.

Скляна стільниця, це цікаве рішення для тих, хто цінує легкість, сучасний дизайн і міцність. Стільниці з загартованого скла освітлюють і візуально збільшують  приміщення, тому особливо рекомендуються для невеликих квартир з кухнями з невеликою площею.

Естетичні аспекти металу роблять стільниці з нього неймовірно популярними. Метал на кухні, є ідеальним рішенням, якщо хтось хоче візуально збільшити приміщення, тому що метал працює як дзеркало. Крім того, метал чудово поєднується зі сталевими пристроями побутової техніки, дуже красиво виглядає також у поєднанні, наприклад, зі склом або деревом. Високий рівень естетики і необмежені можливості планування, але і це не все. Стільницю з металу легко тримати в чистоті, стійка до вологи.

Є багато матеріалів, з яких зроблені стільниці, і кожен з них має як переваги, так і недоліки. Функціональність і практичність, цим потрібно керуватися при покупці.

 

Прочитало : 211 відвідувачів
Хіти
Новинки