Як вибрати ліжко для дитини?

Як вибрати ліжко для дитини?

Батьки найчастіше вибирають дерев'яні ліжечка. На ринку доступні різні версії моделей. Традиційні дерев'яні ліжечка найбільш популярні. Деякі моделі мають функцію опускання бічної стінки, що є функціональним рішенням для будь-якої мами. Недоліком є постійна висота розташування матраца, а це значить, що коли малюк підросте, ліжко не буде для нього безпечним.

Все більше і більше людей вибирають ліжечка з регулюванням висоти спального місця. Це функціональне рішення для батьків, які не хочуть через кілька місяців купувати нове  ліжко. У такому ліжечку спокійно може спати дитина, яка має вже 3 роки, просто опустіть матрац на найнижчий рівень.

На що звертати увагу, вибираючи ліжко для дитини?

Насамперед, ліжечко повинно бути безпечним. Відстані між прутами мають бути 6-8 см. Найбезпечнішими, будуть віддалені один від одного від 2,5 до 6 см. Якщо проміжок буде більше, то цікавий малюк може в якийсь момент спробувати просунути між ними голову і застрягти. Потрібно звернути увагу на те, що б ліжечко не мало гострих кутів, небезпечних елементів, щоб  фарба і лак не тріскалися.

Плануючи обстановку кімнати для братів і сестер майже завжди ми зустрічаємося з дилемою, яким чином встановити два ліжка, щоб було як можна більш ергономічно. Рішення дуже просте, двоярусне ліжко. Найбільшою перевагою цього предмета меблів є той факт, що займає мало місця, що у разі спільного номера дуже важливо. Батькам полегшує розміщення окремих елементів обладнання, а дітям забезпечує близькість.

Вибираючи конкретну модель ліжка зверніть особливу увагу на якість матеріалів, з якого воно зроблено і стійкість його конструкції. Саме ці параметри найбільшою мірою впливають на комфорт вашого сну, та  безпеку дітей.

-----
Створено 03.11.2020
Всі статті

Вітальня Тера - найкращий вибір для шанувальників класичних меблів

Вітальня Тера - найкращий вибір для шанувальників класичних меблів

Вибираючи меблі в вітальню, в першу чергу, ми керуємося естетикою меблів. Однак те, що стінка нам подобається і підходить до стилю і колірної гами пристрою інтер'єру, це тільки половина успіху. Дуже важливо також, щоб меблі відповідали нашим вимогам з точки зору функціональності. Меблеві стінки відносяться до зручних багатофункціональних  корпусних меблів. Сюди можна скласти практично всі речі, які є в будинку. Зазвичай така стінка займає досить багато місця і розміщується вздовж однієї  стіни в певному порядку. Цей варіант відмінно підходить для великих приміщень. Пропонуємо вашій увазі вітальню Терра фабрики Скай, виріб високої якості, справжній  бестселлер, складається з 16 елементів. Вітальня Терра створить стильний інтер'єр у вашому домі.

16.07.2021