Як вибрати меблі для вітальні?

11.05.2020
Як вибрати меблі для вітальні?

Вітальня, це серце будинку, тому її інтер'єр повинен бути дуже продуманий, саме тут зустрічаються всі члени сім'ї та гості. Часто, це найбільше приміщення у всьому будинку. В основному меблі для вітальні надають приміщенням стиль і характер. Тому дуже важливим є їх правильний вибір.

Залежно від кольору меблів у вітальню додамо відповідні кольори стін, а також аксесуари та прикраси. Сьогоднішні меблеві набори, ефектні, легкі і елегантні. Вони можуть бути сучасними, але цілком традиційними, все залежить від нашої концепції. Вибирайте тільки потрібні предмети, без яких не зможете обійтися. Меблева стінка,  дуже функціональна і практична, може включати в себе навіть шафу-купе, комод, столик під телевізор або тумба RTV.

У центральній частині, як правило, з'являються меблі для відпочинку, тобто диван і крісла. Величезною популярністю користуються сірі дивани, як класичні, так і сучасні, з гладкою, однорідною оббивкою. Сірі  меблі у вітальні універсальні, підходять до будь-якого інтер'єру.

Одна з наших найкращих моделей - вітальня Гранда фабрики Скай - преміум дизайн і адекватна ціна від українського виробника!

Поруч  повинен з'явитися журнальний столик, який стильно закриє тему. Тим, хто цінує класику і інтер'єр у традиційному стилі, підійдуть  темні  меблі для вітальні. Меблі можна підібрати для стін і підлоги за принципом подібності, тобто яскраві кольори меблів для світлого фону і так само темні  меблі для вітальні на темному тлі (стіни, підлога). Ми повинні бути обережні, щоб світлий інтер'єр не став надто одноманітним, а темний не здавався візуально менше.

А які кольори зараз самі модні? В тренді назавжди увійшли сильні, насичені кольори, такі як смарагдова зелень, гранат, відтінок  бордовий, фіолетовий і малиновий. В модній кольоровій палітрі меблів для вітальні ми знаходимо також різні відтінки жовтого кольору.  Спочатку ми купуємо меблі, а потім підбираємо  відповідний колір стін. Причина проста: легше і дешевше перефарбувати стіни, ніж купити нові меблі, коли щось один одному не підходить.

Однак, якщо ми встановимо меблі за принципом контрасту, наприклад, в колір стін (світлі меблі, темні стіни і навпаки), вони стануть тоді сильними колірними акцентами в інтер'єрі. Пам'ятайте, що перебір і надлишок може дратувати, тому добре вибрати близьку кольорову гаму або один яскравий колірний акцент у вітальні. Контраст у вітальні ми можемо отримати не тільки шляхом підбору кольору стін і меблів, в цьому випадку підійде також різноманітність фактур або прикраса стіни у вигляді шпалер, цегли на стіні або каменю.

Прочитало : 607 відвідувачів
Хіти
Новинки