loader

Як вибрати офісне крісло

Як вибрати офісне крісло

Гарне офісне крісло повинно забезпечити відповідний комфорт і правильну підтримку всіх частин тіла. На що звертати увагу при виборі підходящого для нас крісла для офісу, яке забезпечить зручність протягом кількох годин роботи в день?

Немає сумнівів, що першим параметром, який необхідно оцінити, чи є ергономіка. Однак це варіант дуже складний, аналіз  вимагає певних знань. Для початку необхідно проаналізувати власний стиль роботи, який визначить, які ключові елементи ергономіки, а які другорядні. Потім слід оцінити, якою мірою ці потреби задовольняються через конкретні особливості.

Правильно відрегульоване по висоті офісне крісло зніме навантаження зі спини в прямому сенсі цього слова. Незручне розташування в кріслі може змушувати вас сутулитися, схилятися вперед і вводити текст на комп'ютері з незручним нахилом рук.

Підлокітники, в переважній більшості офісних крісел вузькі, їх положення фіксується. Це не найкраще рішення, особливо у разі стільців для комп'ютера. Підлокітники повинні підтримувати руки весь час, а не тільки під час перерви на роботі. Конкретна установка підлокітників вибирається в залежності від виконуваної в даний момент операції.

Спинка, найкраще з поперековою підтримкою, це дозволить розвантажити спину під час перерв, однак, рекомендується, щоб перерву в роботі, проводити активно, а не сидіти в кріслі. Сидіння має бути м'яким, але не занадто глибоким. Варто оцінити глибину сидіння в контексті потреб конкретного користувача, тому що занадто дрібне або занадто глибоке призводить до стомлюваності користувача.

Офісний стілець на коліщатках практичний, якщо робоче місце велике, просторе і іноді вимагає рухів, наприклад за довгим столом. Набагато легше рухатися разом зі стільцем, ніж вставати кожен раз. Однак, колеса повинні бути стійкими і не приводити до переміщення крісла під час нормальної роботи.

14.06.2020

Передпокій, візитна картка нашого будинку

Диван модульний

Як облаштувати дитячу кімнату?

Вибираємо дзеркало для вітальні