Все буде Україна!

Як вибрати зручні і функціональні меблі для відпочинку?

24.10.2020
Як вибрати зручні і функціональні меблі для відпочинку?

Меблі для відпочинку часто є основною родзинкою вітальні, і це навколо неї обертається життя сім'ї. Для того, щоб добре виконувала своє завдання, вона повинна бути в першу чергу зручною. Зважившись на покупку дивана і крісел необхідно звернути увагу на чотири основних елемента, висота спинки, глибина сидіння, оббивка.

Меблі для відпочинку - гарантія комфорту

 Основні розміри краще підібрати індивідуально під зріст користувача, дуже хорошим варіантом є регульовані підголівники, все більше і більше диванів і крісел має їх "в стандарті", деякі виробники пропонують їх в якості додаткового обладнання.

Каркас дивана може бути виготовлений з масиву деревини, МДФ, ДСП, металу, фанери або сталі. Кожен варіант має переваги і недоліки. Конструкції каркасів виготовлені на будь-який смак, але головне перевірте якість виробу.

Розмір дивана, як правило, залежить від інтер'єру в якому він буде знаходитися. Тому найбільшою популярністю в останні роки користуються модульні меблі. Ми можемо вільно співставляти між собою різні елементи, щоб створити ідеальний диван.

Модульні дивани ідеально підійдуть до будь-якого інтер'єру. Правильно підібравши потрібний колір і форму можна отримати цікаве рішення для будинку. В якості додаткового обладнання часто ми можемо придбати подушки або регульовані підголовники. Все це сприяє тому, що кожен може мати на дивані місце з урахуванням своїх переваг.

У маленьких квартирах варто вибрати диван розкладний. Такий диван повністю виконує свою основну функцію, в розкладеному вигляді є додатковим спальним місцем. Деякі моделі мають контейнер або ящик для білизни. Виробники пропонують також творчі додаткові функції, наприклад,  полиці для книг та інших дрібниць, встановлені в спинках сидінь, відсіки для пультів і газет в підлокітниках, і навіть динаміки, вхід USB або док-станції для смартфонів!

Прочитало : 371 відвідувачів
Хіти
Новинки