Як заощадити місце для обідньої зони в кухні з невеликою площею

17.06.2021
Як заощадити місце для обідньої зони в кухні з невеликою площею

Маленька їдальня в стилі? Так! Не кожен може собі дозволити влаштовувати їдальню в окремому приміщенні, а для нас важливо, спільне вживання їжі. Часто ми задаємося питанням, як вмістити все в маленькій квартирі, але це не обов'язково повинен бути відразу ж великий стіл на двадцять чоловік з важкими стільцями. Для того, щоб на невеликому просторі відчувати себе комфортно, функціонально, досить пам'ятати про декілька правил пристрою приміщення.

У невеликих інтер'єрах ми вибираємо  яскраві і блискучі фактури. Меблі не повинні  створювати комплект, дизайн інтер'єру може дозволити нам на експерименти з різними формами. Формат столу підбираємо в залежності від інтер'єру: в квадратному приміщенні краще знайде стіл круглий, а прямокутний у вузькому.

Давайте подумаємо також про диван, якщо метраж дозволяє нам такий план посадки гостей. Характер міні-їдальні, можна підкреслити, вішаючи над обіднім столом, люстру або світильник, підібраний в залежності від домовленості. Альтернатива для столу, це острів, або розкладний стіл, який кріпиться до стіни за допомогою планки з петлями. Коли продовжимо стільницю або, відповідно, організуємо підвіконня, може бути, ще одне місце, в якому комфортно ми будемо приймати їжу.

Для кухні, суміщеної з вітальнею, можна створити міні-їдальню, поставивши туди стіл і стільці. Це оптимальне рішення по чисто технічних причинах: носіння страв з кухні, прибирання буде простіше. Бажаючи ще більше підкреслити функцію окремих зон, візуально розділимо їх декоративними елементами, пов'язаними з цими діями, встановивши на столі, наприклад, глечик  з водою, або тарілку з фруктами. Між їдальнею і вітальнею декоративно будуть  виглядати  рослини в горщику.

Прочитало : 120 відвідувачів
Хіти
Новинки