Журнальний столик

27.04.2023
Журнальний столик

Журнальний столик, це предмет меблів, без якого не може обійтися сучасна вітальня. Це невід'ємний елемент відпочинку, що є дуже практичним доповненням. Журнальний стіл повинен повністю вписуватися в інтер'єр кімнати, де він стоїть.

Перш ніж шукати конкретну модель, подумайте про оптимальні розміри журнального столика. Головним критерієм мають бути потреби домочадців.

Якщо вітальня є центром сімейного життя, розмір журнального столика повинен бути адаптований відповідним чином. Пам'ятайте, що вибір занадто великого розміру може призвести до того, що ми перевантажимо решту аранжування. Також дуже маленький столик може загубитися на тлі інших меблів.

Журнальний столик має бути такої  висоти як диван, або можливо, на кілька сантиметрів нижче. Також не забувайте дотримуватися оптимальної відстані між цими предметами меблів, щоб можна було зручно сісти та забезпечити вільний прохід.

Круглий стіл впишеться у маленький інтер'єр. Таке рішення додасть простору легкості та оптично збільшить його. Крім того, це буде безпечніше рішення, якщо в нашому будинку є діти або домашні тварини. Кругла форма буде не дуже вдалою ідеєю, коли в нашій вітальні стоїть великий кутовий диван чи софа.

Якщо у вас велика вітальня і ви вирішили придбати великий функціональний предмет меблів, варто подумати про купівлю класичного прямокутного журнального столика. Вибір конкретної моделі, безумовно, повинен відповідати іншим меблям у вітальні, щоб разом вони утворювали гармонійне ціле.

У вас маленька вітальня? У цьому випадку журнальний столик із місцем для зберігання стане чудовим вибором. Це може бути модель як з полицею, так і з висувною скринькою. Таке рішення заощадить багато місця та допоможе краще організувати простір.

 

 

Прочитало : 17 відвідувачів
Хіти
Новинки