Дизайн кухні, який стиль обрати?

20.05.2020
Дизайн кухні, який стиль обрати?

Інтер'єр кухні повинен відображати наш смак. В кухні, оформленій  в стилі мінімалізм немає місця на декоративні аксесуари. У ній все повинно бути заховане в шафках. За принципом, що чим менше речей знаходиться на виду, тим краще. Хорошою стороною такого рішення є той факт, що в такій кухні завжди панує порядок. Але є і інша сторона медалі, що не всі необхідні предмети у нас під рукою, що під час приготування їжі не надто зручно.

Фасади установки на кухні в мінімалістичному стилі прості, позбавлені будь-яких декоративних елементів. Строгий дизайн кухні та мінімалізм фасадів компенсує розумна фурнітура, приховані системи зберігання і продумана організація шаф. Кухні в стилі мінімалізм, часто монохромні, максимум у 2 кольори. Найчастіше це холодні кольори.

Кухня у стилі прованс, це завжди зручно, яскраві аксесуари, білі або кремові меблі, в такій кухні завжди багато сонця. Багато в ній предметів, прикрашених мотивами, характерними для провансу, лаванди, гілочками оливкових дерев, пагонами виноградної лози. Перевагу варто віддавати пастельним  тонам  і відтінкам. Для обробки стін, краще вибирати натуральний камінь або цеглу.

Інтер'єр кухні в англійському стилі повинен був бути стильний, легкий і повний елегантності. Білі  кухонні меблі, деякі шафки мають відкриті полиці, наприклад, з відділеннями для тарілок. Інтер'єр кухні в англійському стилі досить великий, а значить, зручний і функціональний. Дизайн кухні підкуповує вишуканими елементами декору, елементами оснащення, які підкреслюють англійський стиль.

На кухні в сільському стилі величезну роль грають дерев'яні меблі. Варто пам'ятати, що вони  повинні  бути, без гнучких, декоративних елементів. Стільниці кухонних шаф можуть бути дерев'яні або кам'яні. Застосовують декоративні стельові балки. Для цього стилю характерне різьблення, вибираючи побутову техніку для свого інтер'єру в сільському стилі, орієнтуйтеся на моделі в стилі ретро або на вбудовану побутову техніку. Вітаються також стилізовані аксесуари, наприклад  своєрідною прикрасою можуть бути крупи і спеції, насипані в скляні банки і розставлені на полицях.

Прочитало : 529 відвідувачів
Хіти
Новинки