Все буде Україна!

Стіл для вітальні

16.06.2022
Стіл для вітальні

Розкладний стіл, безперечно, стане предметом меблів, завдяки якому всім буде достатньо місця. Такий стіл підійде, коли є необхідність приймати гостей у невеликій вітальні, буде набагато практичнішим предметом меблів, дозволяючи збільшувати поверхню стільниці в залежності від ваших потреб.

Стіл повинен розташовуватись у центральній частині вітальні таким чином, щоб забезпечити легкий доступ з усіх боків. Правильне розташування столу має забезпечувати вільне спілкування всередині вітальні, при цьому стільниця не повинна бути ближче 75-100 см від стіни та інших меблів, що дозволить вам вільно сидіти за столом і легко прибирати стілець.

Стіл може позначати зону відпочинку та обідню зону, або відокремлювати вітальню від кухні на відкритих просторах, де кухня знаходиться в прибудові. У вітальні варто поставити стіл біля вікна,щоб природне освітлення сприяло позитивній атмосфері сумісних трапез.

При виборі столу для вітальні варто звернути увагу на тип стільців, які становитимуть ідеально підібраний комплект меблів. Стільці, як і стіл, призначений для домашньої вітальні, мають бути елегантними та ефектними.

У вітальні точно не можуть з'явитися дерев'яні стільці з Х-подібною спинкою, які краще підійдуть для кухні або їдальні, ніж для вітальні. У вітальні варто скористатися зручністю столу, з'єднаного з набором м'яких стільців, сидіння яких  оббиті м'якими оббивними тканинами модних кольорів, або  стільці обтягнуті шкіряною оббивкою.

Ви можете підібрати ефектний стілець до столу, виходячи зі стилістичного контрасту або використовувати за столом кілька різних видів стільців. Дерев'яний стіл відмінно контрастуватиме з сучасними стільцями, це дуже модне рішення.

Прочитало : 52 відвідувачів
Хіти
Новинки