Все буде Україна!

Вибираємо шафу-купе

23.01.2022
Вибираємо  шафу-купе

Щоб використання шафи-купе було комфортним, необхідно знайти найзручніше місце для її розміщення. З практичних міркувань зазвичай вибирають спальню або передпокій. Щоб візуально збільшити простір маленького приміщення, використовуйте дзеркала. Наприклад, дверцята шафи можна зробити дзеркальними, так простір здаватиметься більшим і світлішим.

При плануванні місця для шафи зверніть увагу на розміри та планування кімнат. Переконайтеся, що якщо спальня маленька, то кращим варіантом буде розміщення шафи в передпокої. Це  кімната, яка менше використовується, де немає такої потреби у вільному просторі. Стандартна функціональна глибина шафи  становить 55 см, для легкого одягу достатньо 50 см. А глибина шафи для передпокою, де висітиме, наприклад, верхній одяг, в ідеалі має бути близько 65 см.

Колір шафи-купе кожен вибирає на власний розсуд. Більш стримані, природні кольори підходять для вітальні та спальні. Тісний передпокій тільки виграє від  світлих кольорів шафи-купе. Головне, це оптимальна відповідність шафи даної кімнати. Шафа у вітальні є центральним елементом інтер'єру, тому її дизайн повинен поєднуватися з рештою обстановки.

Вбудована шафа полегшує організацію одягу та аксесуарів. Це дозволить раціонально використовувати простір і облаштувати місця, що мало використовуються (наприклад, під стелею або в кутах кімнати). Тому краще вибрати шафу-купе на замовлення. Завдяки цьому можна створити розташування, що ідеально поєднується з кімнатою, незалежно від того, чи це буде зал або спальня. Крім того, таким чином, ви можете визначити, скільки необхідно полиць, місця для вішалок та відкритих сегментів.

Прочитало : 108 відвідувачів
Хіти
Новинки