Все буде Україна!

Облаштування вітальні

19.05.2022
Облаштування вітальні

Облаштування вітальні особливо вимогливе з точки зору вибору меблів через багатоцільовий характер приміщення. Якщо в спальні можна дозволити собі трохи волі та делікатного хаосу, то зовнішній вигляд вітальні необхідно довести до досконалості.

Представницька функція вітальні потребує бездоганного стилю та смаку. Підбирайте  меблі, що підходять до колірної гами та стилю інтер'єру, щоб створювалося враження єдиної гармонійної композиції. При виборі журнального столика завжди враховуйте розміри вітальні та сусідніх меблів. У просторій вітальні з великим диваном або диванною групою доречний  великий столик або група столиків. Для маленьких віталень вибирайте компактні моделі зі скляними стільницями.

Для інтер'єрів у стилі гламур рекомендуються скляні стільниці у поєднанні з блискучою, хромованою або позолоченою структурою. Не менш привабливими будуть матеріали, що імітують чорний та білий мармур, що додає винятково престижного характеру.

При виборі меблів для вітальні варто дотримуватись раніше обраної умовності розміщення. Мінімалістська вітальня оцінить приглушені відтінки та натуральні матеріали. Тут варто згадати, насамперед, дерев'яні стільці, бажано у поєднанні з білою стільницею.

Сучасні інтер'єри охоче приймають глянсові оздоблювальні фасади, які освітлюють та оптично збільшують простір, особливо це буде корисно у квартирах-студіях. Модний стиль задовольнить естетичні потреби, але варто подумати і про суто практичні питання. Тумба під телевізор, абсолютно необхідний предмет меблів у сучасній вітальні.

Вітрини для вітальні дозволять персоналізувати простір і створити затишок, відкрита книжкова шафа, може бути не менш цікавою ідеєю. Додаткове місце для рослин і декоративних аксесуарів нададуть навісні полиці, що тонко заповнюють незасвоєні місця на стінах.

Комод з висувними ящиками вміщує всі необхідні предмети,  додатково у вашому розпорядженні простора стільниця. Чим більше шаф і ніш для зберігання, тим простіше підтримувати порядок, який у вітальні абсолютно необхідний. Декоративний ефект можна підсилити дзеркалами та торшерами із кольоровими плафонами.

 

Прочитало : 130 відвідувачів
Хіти
Новинки