Все буде Україна!

Вибираємо комод

13.05.2022
Вибираємо комод

Комод це предмет меблів, основною функцією якого є зберігання одягу та інших речей. Комоди насамперед мають бути місткими, тому виготовляються різних розмірів. Не менш важливими є матеріали, з яких комоди зроблені. Найстійкіші та міцніші виготовляються з дерева та плит МДФ.

Донедавна ці меблі призначалися для класичного стилю. Сьогодні на ринку також доступні сучасні комоди, які ідеально вписуються в естетику промислових, еклектичних, скандинавських та гламурних аранжувань. Комод, це хороший спосіб організувати додаткові предмети, а також просто розширити свій гардероб, місце для зберігання або додаткові функції в інтер'єрі.

Комоди асоціюються здебільшого з висувними ящиками, тут немає жодного правила. Вони можуть бути оснащені відкритими полицями. Також немає правил щодо форми. В інтер'єрах використовуються як високі, так і низькі комоди і навіть вузькі комоди.

Комод під телевізор, дуже популярне рішення, завдяки якому ми поєднуємо приємне з корисним, збільшуючи місце для зберігання у вітальні. Навіть якщо ми виберемо низькі комоди, екран буде встановлений більш-менш на рівні очей, забезпечуючи нам комфорт перегляду.

Комод у спальні в першу чергу використовується як комод для одягу, тому він має бути оснащений зручними шухлядами. Комод із дзеркалом послужить туалетним столиком, достатньо доповнити його ефектним стільцем, кріслом або пуфом. Комоди в передпокій допоможуть нам зберігати такі аксесуари, як рукавички, шарфи та шапки.

Модні комоди для вітальні, це насамперед мінімалістичні меблі у сучасному стилі. Вони мають легку форму,  можуть виділятися своїм майже футуристичним виглядом і геометричною формою. Також популярні комоди в стилі ретро та вінтаж.

Прочитало : 15 відвідувачів
Хіти
Новинки