Вибираємо освітлення для дитячої кімнати

07.04.2020
Вибираємо освітлення для дитячої кімнати

Інтер'єр дитячої кімнати асоціюється з яскравими квітами, казковими мотивами. Тут не потрібно суворо дотримуватися певних рамок, тут правлять діти! Крім  меблів та обладнання, інтер'єр дитячої кімнати повинен бути практичним. Дитяча кімната повинна бути повністю адаптована до потреб дитини.

Розмірковуючи про те, як облаштувати кімнату дитини, пам'ятайте, що важливим елементом є освітлення. Кімната дитини повинна обов'язково мати загальне освітлення, та хороше освітлення місця для навчання. Світло грає важливу роль у розвитку кожної дитини, тому при його виборі слід обміркувати всі аспекти.

Кімната дитини, це місце для навчання, відпочинку, сну, зустрічей з друзями. Найголовніше, це верхнє освітлення. Це може бути централізовано розміщений стельовий світильник. У магазинах ми знайдемо широкий асортимент світильників, як правило виготовлених з високоякісних  тканин.

Для самих маленьких підготовлена спеціальна колекція світильників в пастельних тонах, зокрема, рожевий, м'ятний, синій, гірчичний. Ці кольори створюють приємну і затишну атмосферу. Завдяки таким кольорам, малюк почуває себе безпечно і вільно в своїй кімнаті.

Розташування світлових точок у кімнаті дитини в першу чергу залежить від метражу приміщення. Але одного верхнього джерела світла не достатньо. Облаштовуючи дитячу кімнату треба добре вибрати види світла і місце встановлення настільних світильників. Хорошим варіантом є підвісні світильники з обробкою з бавовняної тканини.

Щоб підкреслити веселий характер приміщення, виберіть дитячі світильники. Кольорові абажури з казковими героями потішать вашого малюка. Вибравши окремі елементи освітлення для дитячої кімнати, варто подбати про те, щоб вони були повністю безпечними для малюків.

Лампи не можуть мати ніяких гострих елементів і дрібних  прикрас, за які дитина може потягнути. В кімнатах старших дітей і підлітків відмінно будуть виглядати модні світильники в стилі "лофт". Це універсальне рішення для молодіжної кімнати.

 

Прочитало : 386 відвідувачів
Хіти
Новинки