Вибираємо ліжко

23.03.2020
Вибираємо ліжко

Якість сну залежить від багатьох факторів. Одним з них, але найважливішим є правильно підібране ліжко. Відповідний предмет меблів, безумовно, вплине на комфорт сну, а це, в свою чергу, поліпшить настрій і додасть енергії.

Наші спальні, це не тільки місця, в яких ми спимо, все частіше і частіше вони виконують інші функції. Спальні перестали виконувати тільки основну функцію для сну, тепер це кімната відпочинку, в якій ми проводимо дедалі більше часу. У нашому "притулку" неодноразово розслабляємося з гарною книгою, дивимося свій улюблений фільм або просто добре проводимо час.

У меблевих салонах ви знайдете широкий ассортимерт ліжок, з масиву сосни, бука та дуба. Крім того, в ассортименті є вироби високого класу з оббивкою. На початку, варто враховувати місце на якому буде стояти наше ліжко, чи буде це велике приміщення, або невелика спальня.

Перш за все ми повинні визначити, що ми очікуємо від цього предмета меблів в технічному плані. Чи повинна модель мати контейнер для білизни чи ні, як високо повинен бути підголівник. Правильно підібрана ширина і довжина ліжка забезпечать необхідний  користувачеві простір під час сну. Ліжка мають кілька розмірів. У продажу є ліжка одно-або двомісні. Моделі одномісні розміром 80×200 см, 90×200 см, 100×200 см, 120×200 см.

У свою чергу розміри ліжка в спальні для двох чоловік це, як правило, 140×200 см, 160×200 см, 180 х 200 см. Ліжка шириною 180 см купують рідше з-за того, що займають більше поверхні. Крім ширини ліжка, під час покупки варто враховувати також її довжину. Меблі стандартної довжини, тобто 200 см, призначені для людей зростом близько 180 см, при зрості 190 см і більше , можна придбати меблі на замовлення довжиною 210 або 220 см.

Важлива також висота ліжка. Оптимальна висота ліжка, це 30-40 см. Правильно обране ліжко, це також правильно підібраний підголівник. Дуже часто забутий елемент забезпечить комфорт під час вечірнього відпочинку. Якщо ліжко використовують дві людини різного зросту варто придбати ліжко з регульованим підголовником.

Для людей, більш вимогливих, особливо хто цінує комфорт і зручність виготовляють м'які підголовники. Такі підголовники доступні в різних варіантах, колірних варіаціях і в різних формах. Дуже часто являють собою рухливий елемент, який в разі потреби можна зняти.

Прочитало : 333 відвідувачів
Хіти
Новинки